Pikaps Ford Ranger iepriecinās ar lieliskiem dzinējiem

Ford zina daudz par lieliskiem pikapiem. Faktiski tieši šis ražotājs nāca klajā ar šīs klases automašīnām. Tajā pašā laikā katrs jauns pikaps, kura autors ir amerikāņi, kļūst arvien labāks un tehnoloģiski attīstītāks. Šodien mēs runāsim par foršu jaunu produktu - Ford Ranger, kas aizstāja iepriekšējo P375.
Automašīna tiks būvēta uz T6 platformas, kuru izmantoja tā priekšgājējs, taču tā ir būtiski uzlabota. Zem jaunuma pārsega atrodas diezgan jaudīga dzinēju līnija, no kurām katrs izceļas ar turbokompresora klātbūtni. Tajā pašā laikā no vārda vispār nav dīzeļu.

Kas attiecas uz ārpusi, tas ir manāmi skaistāks un lutina mūs ar svaigiem dizaina risinājumiem. Skaistais režģis kopā ar pārdomāto optikas formu rada patiešām rotaļīgu šī modeļa tēlu. Arī praktiski viss ir ideālā kārtībā, jo modelis lepojas ar visu riteņu piedziņu, palielinātu klīrensu, kā arī plašu bagāžas nodalījumu ar elektriskajām durvīm.
Salonā pircēji sagaida pilnvērtīgu multimediju sistēmu ar skārienekrānu, digitālo informācijas paneli, daudzfunkcionālu stūri un ļoti kvalitatīvus apsildāmus sēdekļus. Ir arī vērts atzīmēt daudzu vadītāja palīgu klātbūtni, tostarp parkošanās sensorus un jaunākās paaudzes kruīza kontroli.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1283 0 30.06.2022