Renault vadītājs iecēla jauno FIAT dizaineru

FIAT ir vēl viena personāla maiņa. Šoreiz mēs runājam par galvenā dizainera amatu, kuru ieņems francūzis Fransuā Lebuans no Renault. Vadītājam ir milzīga pieredze darbā ar dažāda veida ķermeņiem, un viņa kā dizainera karjera Fransuā 1999. gadā sākās kā parasts MDB aģentūras darbinieks.

FIAT liek lielas cerības uz salīdzinoši jaunu galveno dizaineru. Viņam būs jāuzrauga dizaina komandas, kas strādā ar tādiem zīmoliem kā Maserati, Alfa Romeo, Abarth un Lancia. Tas viss prasīs Libānam maksimālu koncentrēšanos un visus viņa talantus.


Pats Fransuā būs tieši pakļauts Žanam Pjēram Plouetam, kurš pārrauga visus koncerna vadītājus. Tāpat dizaineram būs jāuzklausa Olivjē Fransuā, kurš ir FIAT izpilddirektors, viedoklis.

Iespējams, ka Lebuan iepūs jaunu dzīvi iepriekš uzskaitīto slaveno zīmolu dizainā. Tam francūzim ir visas nepieciešamās tieksmes un milzīga pieredze darbā ar dažāda līmeņa sarežģītības pakāpes projektiem. Pirmos projektus François patronā redzēsim nākamajos pāris gados, tāpēc pārmaiņu gaidīšana nav tik ilga.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1879 0 13.03.2021