Pārbaudes brauciena apvidus auto Kia Soul

Gludā un diezgan jaukā korejiete Kia Soul pēc tikšanās atstāj tikai vispozitīvākās emocijas. Automašīnai noteikti ir pelnīta reputācija kā vienam no labākajiem Āzijas krosoveriem. Tāpēc mēs nevarējām iet garām šim skaistajam vīrietim un steidzam dalīties ar testa brauciena rezultātiem ar lasītājiem.

Kia Soul dizains ir patiesi atradums un svaiga gaisa plūsma ciešā un aizliktajā lokā ar tāda paša tipa mūsdienu ārpusi. Gludas formas, kas beidzas ar caurspīdīgu kapuci, stilīgu optiku, elegantiem riteņiem un daudziem citiem elementiem, rada ļoti pievilcīgu Kia Soul tēlu.


Turklāt es vēlētos uzslavēt automašīnas benzīna dzinēju līniju, kuru pārstāv izcili spēka agregāti ar vidējo jaudu 150 ZS. Motori darbojas tikai ar automātisko transmisijas veidu, kas ļoti labi tiek galā ar uzdevumiem.

Salons ir ārkārtīgi plašs. Prieks būt šeit, pateicoties pareizai piemērotībai un ērtai sēdvietai. Arī Kia Soul vadāmība ir diezgan patīkama, jo stūre reaģē atsaucīgi uz vadītāja iniciatīvu, un gāzes pedālis bez liekas pieticības apliecina nodomu paātrināt motoru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1757 0 06.11.2020