Pārbaudes brauciens ar elektrisko Porsche Taycan 4S

Porsche jaukais elektriskais sedans Taycan 4S ir ducinājis no zila gaisa un pārsteidzis pasaules autobraucēju kopienu. Modelis izrādījās ārkārtīgi jauks, tehnoloģiski attīstīts un patīkams visos aspektos. Tālāk mēs runāsim par šo automašīnu sīkāk.

Ārēji Porsche Taycan 4S ir līdzīgs citiem Porsche automobiļiem, jo tam ir līdzīgas formas un pielāgotas virsbūves proporcijas, par kurām vācu dizaineri vienmēr ir bijuši slaveni. Patiešām strīdīgs ir konusveida priekšējais gals, kas nedaudz izceļas no elektriskā transportlīdzekļa kopējā sastāva.


Bet tehniski vācieši palika uzticīgi savām tradīcijām un Porsche Taycan 4S ieviesa divus elektromotorus uzreiz. Tādējādi sedanam ir pilnpiedziņa un diezgan jaudīga spēkstacija, kas attīsta aptuveni 450 ZS. Akumulatora akumulators 78 kW * h. ļauj WLTP ciklā pārvarēt līdz 380 kilometriem.

Porsche Taycan 4S ir patiess prieks braukt. Mīksta balstiekārta, elastīga visu komponentu regulēšana un atsaucīga stūrēšana ļaus pat neapmācītiem vadītājiem atraisīt šīs automašīnas iespējas. Kopumā mēs bijām ļoti apmierināti ar šo elektromobili.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1789 0 23.10.2020