Chevrolet Silverado HD saņems uzlabotu dēli

Chevrolet Silverado HD pikaps, kas tiks izlaists 2021. gada rudenī, saņems uzlabotu dēli un vairākas citas tikpat interesantas funkcijas. Chevrolet nopietni vēlas iekarot pikapu tirgu, tāpēc ar šo modeli nodarbojas ar īpašu saviļņojumu un uzmanību detaļām. Ko viņa iegūst - tālāk tekstā.

Chevrolet Silverado HD ir 2500HD un 3500HD diapazona dziļa pārveidošana. Automašīnai ir līdzīgs V8 dzinējs ar 6,6 litriem, kas ražo pietiekami 451 ZS. un 1234 ņūtonmetri griezes momenta. Tādējādi jaunais Chevrolet pikaps nepārprotami neuztur saķeri.


Arī motoru rindā būs gan dīzeļa, gan benzīna dzinēji. Pēdējā griezes momenta līmenis tiek samazināts uz pusi, ar tādu pašu motora tilpumu. Visi motori darbojas ar desmit pakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas tika aizņemta tieši no iepriekšējiem uzņēmuma modeļiem.

Kas attiecas uz sānu, tas saņems īpašu atloku, kas palīdzēs ķermeņa iekraušanas un izkraušanas procesā. Ir arī spēcīgs ievelkams solis, kas arī pozitīvi ietekmēs iekraušanas operāciju ērtumu. Visām uzskaitītajām funkcijām ir elektriskā piedziņa, kas tiek aktivizēta tieši no pikapa.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1818 0 19.03.2021