Hyundai Ioniq 5 priecēs jūs ar lielu triecienu

Ilgi gaidītais Hyundai Ioniq 5, kas nesen nonāca pārdošanā Amerikas un Eiropas tirgos, priecēs autovadītājus ar paaugstinātu elektromotoru veiktspēju. Dienvidkorejas inženieru hečbekam ir mūsdienīgs dizains, minimālistisks virsbūves dizains un vairākas citas tikpat iespaidīgas funkcijas, kuras vēlāk ir aprakstītas tekstā.

Atkarībā no izvēlētās konfigurācijas būs pieejami modeļi ar 228, 325 un 405 ZS. Tajā pašā laikā atšķiras arī nobraukuma līmenis ar vienu uzlādi, kas saskaņā ar WLTP ciklu ir 393, 433 un 483 kilometri. Tādējādi Hyundai Ioniq 5 parametri atbilst mūsdienu standartiem.


Elektromobiļa paātrinājuma dinamika ir 5,2 sekundes, savukārt hečbeka maksimālo ātrumu programmatiski ierobežo griesti 200 kilometri stundā. Salonā ir pietiekami daudz vietas ērtai pasažieru izmitināšanai, bet bagāžas nodalījums izrādījās nedaudz mazs.

Tomēr modelis jau ir ļoti pieprasīts autobraucēju vidū. Hyundai steidzami būvē savas uzlādes stacijas Amerikas Savienotajās Valstīs, kur Ioniq sērija tikai 18 minūtēs var papildināt līdz pat 80 procentiem no akumulatora jaudas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1916 0 07.05.2021