Miniatūra elektriskā automašīna Citroen Ami kļuva par kravu

Mazais Citroen Ami, ko var raksturot kā visurgājēju, ir saņēmis praktisku atjauninājumu. Modelis ir kļuvis par kravu, lai cik absurdi tas arī neizklausītos. Automašīnas zemās izmaksas un kompaktums, pēc ražotāja Citroen domām, ļaus modelim iegūt popularitāti pilsētas iedzīvotāju un mazo kurjeru uzņēmumu vidū.

Atgādinām, ka oriģinālo Citroen Ami darbina viens elektromotors ar pieticīgu 6 kW. Tajā pašā laikā ir arī 5,5 kWh akumulators, ar kuru pietiks 75 kilometriem WLTP cikla. Automašīnu var uzlādēt gan no kontaktligzdas, gan no augstsprieguma stacijas. Pirmajā gadījumā uzlādes laiks ir 3 stundas. Citroen Ami maksimālais kustības ātrums ir 45 kilometri stundā.


Jaunā kravas versija saņems pilnvērtīgu bagāžas nodalījumu, kurā var ievietot līdz 140 kilogramiem kravas. Tas nav tik maz, ņemot vērā diezgan pieticīgos izmērus un zemo automašīnas saķeri. Būs arī versija bez pasažiera sēdekļa, kas atbrīvo 400 litrus vietas paku un citu preču pārvadāšanai.

Atjauninātais Citroen Ami pārdošanā nonāks šī gada augustā. Tajā pašā laikā modelis maksās tikai 6,5 tūkstošus eiro, kas ir diezgan maz.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1885 0 04.06.2021