Ford ir paziņojis par junioru elektrisko pikapu

Ford, viens no atzītajiem pikapu līderiem, ir devis mājienu par jauna zemas klases elektriskā pikapa parādīšanos. Visticamāk, automašīna tiks izlaista uz MEB platformas, kuru veiksmīgi pārvalda aizjūras koncerns VW Group.

Pagaidām nav iespējams pateikt kaut ko konkrētu, jo sabiedrības rokās ir tikai daži vispārīgi tvīti, kā arī neskaidri Forda komunikācijas vadītāja Maika Levina paziņojumi. Tikmēr daļa informācijas joprojām ir pieejama, un mēs steidzamies ar to dalīties.


Saskaņā ar saņemtajiem datiem Ford domā par neliela pikapa ražošanu ar izlādētu akumulatoru, kas atrodas automašīnas apakšā. Daudzi sliecas uz Ford Maverick minimizēto versiju, kuru ļoti labi pārdod vietējā Amerikas tirgū. Citi eksperti uzskata, ka modelis paplašinās F-150 Lightning saimi.

Tāpat žurnālisti domāja par iespējamām pikapa izmaksām, kurām, pēc sabiedrības domām, nevajadzētu pārsniegt 30 tūkstošus dolāru. Ņemot vērā to, ka šī summa šai klasei ir vairāk nekā pieticīga, Ford vajadzētu veikt īstu brīnumu vai, labi, ievērojami vienkāršot modeli un ietaupīt uz vadītāja komforta.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1894 0 27.05.2021