Opel elektriskais Movano-e paplašina furgonu klāstu

Opel lielā mērā iet blakus esošās VW grupas ceļu, kas balstās uz praktiskām un masveidā ražotām automašīnām, apejot augstākās klases un luksusa sektorus. Vācu Opel plāno arī plašāku tirgus slāni, tāpēc īpašu uzmanību pievērš komerciāliem transportlīdzekļiem par pieņemamu cenu, kuri, pateicoties elektrisko tehnoloģiju attīstībai, piedzīvo atdzimšanu.

Nesen kļuva zināms par jauna elektriskā furgona parādīšanos no Opel. Modeļa nosaukums būs Movano-e un tas tiks pārdots gan pasažieru, gan kravas versijās. Savukārt jaunums izmanto Citroen Jumper un Peugeot Boxer izstrādes, kas jau veiksmīgi pārgājušas uz elektrisko vilci.


Movano-e tiks aprīkots ar diezgan patīkamu 90 kW elektromotoru. Tajā pašā laikā būs divi furgona varianti ar cita veida akumulatoriem ar 37 un 70 kWh, kas būs pietiekami WLTP cikla 117 un 224 kilometriem. Jā, tas ir daudz mazāk nekā mūsdienu sedaniem un krosoveriem, taču ir vērts apsvērt modeļa nestspēju un tā darbību pilsētās.

Šobrīd notiek pirmsražošanas darbības, kas pulē galīgo versiju un sagatavo automašīnu palaišanai pilotu sērijā. Pēc Opel vadītāja domām, uzņēmuma jaunajam elektriskajam furgonam vajadzētu būt tirgū līdz šī gada beigām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1822 0 23.12.2020