Pārbaudes brauciena krosovers Honda CR-V

Pilna izmēra krosovers Honda CR-V ir moderna automašīna, kas lepojas ar atbilstošu dizainu un diezgan labu tehnisko izpildījumu. Modelim ir arī lielisks interjers, kurā ir pietiekami daudz funkciju ērtai kustībai pat lielos attālumos.

Honda CR-V izskats daudzējādā ziņā ir pretrunīgs. Pirmkārt, dizaineri pieļāva kļūdu automašīnas proporcijās, kā rezultātā pārsegs izrādījās pārāk īss, un, otrkārt, jautājumus rada pārāk raiba padeve, kurā neērta optika rada īpašu kairinājumu. Pārējā automašīna vietām izskatās diezgan moderna un interesanta.


Salonā, gluži pretēji, viņi darīja visu iespējamo. Var redzēt, ka dizainerus iedvesmoja viņu kolēģu no Toyota interjers, kā rezultātā automašīna patiešām lepojas ar komfortu un ērtībām. Turklāt Honda CR-V ir daudz elektronikas, kas ir tikai atbildīgs par ērtu automašīnas vadību un tās funkcijām.

Krosoveru ir ļoti patīkami vadīt. Dzinējs 150 ZS pietiekami patīkamam ātruma komplektam un stabilai kustībai pa trasi. Ir arī mīksta balstiekārta, kas lieliski tiek galā ar visām ceļa problēmām, ieskaitot nelielu bezceļa režīmu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1805 0 20.11.2020