eVito furgons iegūs jaunu akumulatoru

Mercedes-Benz eVito ir izcils komerctransports, kas nesen pārgājis uz elektrisko vilci un kļuvis vēl pievilcīgāks pircējiem no Eiropas Savienības. Modelim ir pasažieru un kravas versija, kā arī ērts salons, kas spēj iepriecināt pat visprasīgāko vadītāju.
Nesenā modeļa pārskatīšanas laikā Mercedes-Benz nolēma atjaunināt savu darba zirgu ar uzlabotu akumulatoru, jaunu elektromotoru un nelielām ārējām izmaiņām. Tagad elektromotors attīsta 116 ZS. un 360 ņūtonmetru vilces spēks, kas ir par 65 Nm vairāk nekā pašreizējā versijā.

Turklāt augusi arī jaudas rezerve ar vienu uzlādi, kas šobrīd WLTP ciklā ir 242-314 kilometri atkarībā no konkrētās modeļa modifikācijas. Pats furgons ir ieguvis elegantas modernas līnijas, uzlabotu sēdekļu apdari, sava veida multimediju sistēmu un vairākas papildu komforta iespējas, kas arī ir atkarīgas no konfigurācijas.
Atjauninātajam elektromobilim pārdošanā vajadzētu nonākt nākamajā mēnesī, savukārt atjauninātā eVito priekšpasūtīšana ir pieejama jau šodien. Jūs varat ilgi uzskaitīt šī modeļa priekšrocības, taču tā augstie pārdošanas apjomi jau liecina, ka automašīnai ir liels un pelnīts pieprasījums.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1392 0 12.01.2022