Izmēģiniet ziņkārīgo Renault Kaptur

Starp franču autoražotāju plašo modeļu klāstu krosoveru klase izceļas ar visdrosmīgāko pieeju dizainam. Tajā pašā laikā tehniskajā ziņā ekstravagantais Renault Kaptur, kuru mēs šodien testējam, ir diezgan vidējs modelis. Tomēr interesantais dizains un dažas citas funkcijas ļauj automašīnai izcelties no pelēkās masas.

Neskatoties uz agresiju un spiedienu, ko dizaineri mēģināja iemiesot Renault Kaptur izskatā, automašīna izskatās nedaudz pretrunīgi. Jā, pats dizains nav slikts un pat zināmā mērā harmonisks, taču pašas automašīnas izmēri šķiet nedaudz pieticīgi šādai pompozai veiktspējai, kuru modelis mēģina vicināt pircēja priekšā.


Lai kā arī būtu, salonā viss kļūst skaidrs. Renault Kaptur, neskatoties uz izskatu, ir pilnīgi parasts franču stila krosovers, ar vidējas kvalitātes sēdekļiem un lētiem apdares materiāliem. To pašu var teikt par dzinēju sastāvu, kas dod vidēji 130 Zs jaudu, kas ir pietiekami braucieniem vairākos galvenajos režīmos.

Neskatoties uz zināmu skepsi, automašīna uz ceļa jūtas diezgan pārliecināta. Automašīna strauji uzņem ātrumu, bet vissvarīgākajā brīdī tā pēkšņi zaudē saķeri, kas nav īpaši patīkami. Piekare ir diezgan mīksta, un bremžu sistēma veic lielisku darbu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1821 0 15.10.2020