Mitsubishi Outlander PHEV iepriecinās ar diapazonu

Mitsubishi jau sen nodarbojas ar hibrīdautomobiļiem, kas ir populāri Rietumu pasaulē. Jaunais Mitsubishi Outlander, pareizāk sakot, tā hibrīdversija parādījās tālajā 2021. gada oktobrī, un nu beidzot ir sagaidījis savu atjauninājumu. Dizaineri sola iepriecināt ar hibrīdinstalācijas palielināto jaudu, kā arī palielināto uzlādējamā akumulatora apjomu.
Sāksim uzreiz ar motoru, ko tagad pārstāv 184 ZS benzīna atmosfēriskais dzinējs. un 245 ņūtonmetru griezes moments. Šis dzinējs darbojas ar variatoru, kā arī sapārots ar vienu elektromotoru, kura jauda palikusi nemainīga. Bet akumulatora tilpums ir nedaudz palielinājies. Tagad ar vienu uzlādi var nobraukt 89 kilometrus.

Hibrīda izskats lielā mērā atkārto krosovera pamatversiju, taču tam ir arī savas atšķirības, piemēram, optika, radiatora režģis un līstes. Turklāt izceļas jaudīgāks buferis, kas, starp citu, izskatās daudz labāk nekā oriģināls.
Jauna sastāva automašīnas piegādei jāsākas līdz šī gada vidum. Vienlaikus modelis būs pieejams ES valstu tirgū, kā arī ASV. Jaunā Outlander izmaksām vajadzētu nedaudz pieaugt akumulatora dēļ, taču automašīna joprojām ir ļoti pieņemama iespēja.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1367 0 24.02.2022