Chery Ant Riteng 01 sedans tiks izlaists rudenī

Jaunajam ķīniešu elektriskajam sedanam Chery Ant Riteng 01 šoruden vajadzētu sākt sērijveida ražošanu. Modelis sola paaugstinātu salona veiktspēju, pienācīgu tehnisko aprīkojumu un pieņemamas izmaksas. Mums ir tendence uzticēties Chery solījumiem, jo uzņēmumam ir ievērojama pieredze dažādu klašu elektrisko transportlīdzekļu projektēšanā.

Ja mēs runājam par jaunuma tehniskajām iespējām, tad tās ir ļoti iespaidīgas. Modelim ir viens elektromotors, kas atrodas uz automašīnas aizmugurējās ass. Tās jauda ir 178 ZS. un 280 Ņūtonmetru griezes moments, kas ir vairāk nekā pietiekami ikdienas vajadzībām un ļoti ātrgaitas kustībai.


Jāatzīmē arī izcilais akumulators, kas NEDC ciklā kalpos 600 kilometru garumā. Tajā pašā laikā automašīna atbalsta ātras uzlādes funkciju, kas ļauj tikai 30 minūtēs uzlādēt no augstsprieguma uzlādes stacijas, lai papildinātu līdz 80 procentiem no akumulatora jaudas.

Kopumā modelis izskatās diezgan daudzsološs, tāpēc tas ir sagaidāms visā pasaulē. Sākumā automašīnai vajadzētu parādīties automašīnu tirdzniecības vietās Ķīnā, lai gan līdz gada beigām tā iekaros Ziemeļamerikas un Eiropas Savienības tirgus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1907 0 25.06.2021