Audi E-Legend EL1 kļūst par elektrisko Quattro

Audi gatavo augsta līmeņa izlaidumu, kas leģendāro Quattro sacīkšu modeli atgriezīs elektriskā veidā. Mēs runājam par E-Legend EL1, kas ir leģendārā priekšteča idejisks turpinājums un piedāvā autovadītājiem veselu kaudzi mūsdienu iespēju klasiskā dizainā.

Protams, automašīnas dizains, kaut arī klasisks, tomēr ir pilns ar mūsdienīgām dizaina metodēm. Divdurvju kupeja ir izgatavota uzsvērti minimālisma stilā un neskaidri atgādina pašu Quattro, kas vienlaikus radīja lielu troksni, pateicoties pievienotajai pilnpiedziņai.


Kas attiecas uz tehnisko aprīkojumu, Audi E-Legend EL1 būs aprīkots ar trim elektromotoriem uzreiz, no kuriem divi atradīsies uz automašīnas aizmugurējās ass. Tādējādi spēkstacijas kopējā jauda būs 816 ZS, ar ko pilnīgi pietiek priekšnesumiem īstā sacīkšu trasē.

Viņi sola arī 90 kWh tilpuma akumulatoru, ar kuru vajadzētu pietikt 400 kilometriem WLTP cikla. Turklāt autobraucējiem būs pieejami dažādi braukšanas režīmi, minimālistisks interjers ar visām ērtajām iespējām un pārsteidzoša paātrinājuma dinamika, kas ir no 2,8 sekundēm līdz simtiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1919 0 22.07.2021