Mitsubishi izlaidīs divas Renault kopijas Eiropā

Mitsubishi gatavo divus Renault klonus Eiropas tirgum. Japāņu koncerns jau ilgu laiku sadarbojas ar francūžiem, tāpēc gatavo automašīnu zīmolu maiņa ar racionalizētu ražošanas ciklu un ērtu modernu platformu ir vairāk nekā adekvāts risinājums.

Paredzams, ka abi modeļi tirgū nonāks 2023. gadā. Modeļu nosaukumi un to tehniskie parametri joprojām nav zināmi, lai gan daudzi žurnālisti jau ir samazinājuši iespējamo iespēju skaitu līdz minimumam. Ņemot vērā, ka lielākā daļa ekspertu prognozes piepildās ar lielu varbūtības pakāpi, mēs varam tās minēt kā vadlīnijas.


Iespējams, tikai viens no jaunajiem produktiem piederēs LCV segmentam, bet otrais kļūs par hibrīdu, kuram šodien ir lielākas iespējas gūt panākumus, ņemot vērā stingrākas vides prasības.


Pašam Renault ir daudz piemērotu modeļu, ņemot vērā, ka šīs rūpes ietekmes sfēra jau sen ir izplatījusies ārpus dzimtās Francijas robežām.
Piemēram, uzņēmumam ir “pie rokas” tādi mazpazīstami zīmoli kā Dacia, Alpine vai Lada, kurus jūs vienmēr varat izmantot jaunu budžeta modeļu ražošanas gadījumā. Jebkurā gadījumā mēs jūs informēsim par notikumu attīstību.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1886 0 29.01.2021