EnjoY Pro mediju centrs parādījās Lada automašīnās

Krievijas automašīnu zīmola Lada rīcībā būs jauns mediju centrs ar nosaukumu EnjoY Pro. Tas atbalstīs tādus labi zināmus pakalpojumus kā Apple CarPlay, Android Auto un Yandex.Auto. Pēdējo, starp citu, var izmantot daudzās Austrumeiropas valstīs.

Informācijas attēlošanai tiks izmantots pieticīgs 8 collu displejs, kas atšķiras ar IPS matricu un pieskāriena vadību. Tāpat sistēmā ir iebūvēts balss dzinējs, kas ļaus pārvaldīt pakalpojumus, izmantojot balss komandas. Šai tehnoloģijai palīdzēja Francijas kompānija Arkamys.


Lada EnjoY Pro sistēma tiks automātiski aktivizēta, kad automašīnas durvis tiks atbloķētas. Nav nepieciešams iedarbināt motoru. Jauno multivides centru var vadīt gan no skārienekrāna ekrāna, gan izmantojot daudzriteņu, kas atbalstīs, ieskaitot balss vadību.

Lada EnjoY Pro parādīsies visos mūsdienu zīmola modeļos. Mēs runājam par Lada Vesta un Xray automašīnām. Kas attiecas uz Lada Granta sedanu, jauna mediju centra uzstādīšana šajā automašīnā paliek šaubīga. Jebkurā gadījumā Lada zīmols turpina attīstīties, lai arī ne tik ātri, kā mēs vēlētos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1845 0 12.02.2021