Nissan Lielbritānijā būvēs elektrisko transportlīdzekļu rumbu

Japāņu zīmols Nissan gatavojas izlaist jaunu elektrisko transportlīdzekļu rumbu, kuru plāno būvēt Lielbritānijā. Rūpnieciskais centrs, kura kods ir EV36Zero, ražos jaunas baterijas, kā arī jaunas tehnoloģijas, kas palīdzēs nodrošināt EV ilgtspējīgu nākotni reģionā.

Saskaņā ar iesniegto projekta dokumentāciju uzņēmumam būtu jāizveido aptuveni 6200 jaunu darba vietu, kurās darbosies vietējie dažāda profesionālā līmeņa speciālisti. Tāpat Nissan plāno ieguldīt 450 miljonus eiro no saviem līdzekļiem pētījumu laboratorijas būvniecībā, kurā tiks izstrādāti jauna veida akumulatori.


Lielbritānija par iemeslu šim uzņēmumam tika izvēlēta kā būvlaukums. Pirmkārt, valstij ir pietiekama tehniskā un resursu bāze, lai īstenotu tik liela mēroga projektu. Otrkārt, tieši šajā valstī jau ir pieņemti attiecīgie likumi, kuru mērķis ir samazināt automašīnu ar iekšdedzes motoru uz koplietošanas ceļiem.

Kopumā Nissan aktīvi attīsta elektriskos transportlīdzekļus, un šajā nozarē ir ļoti lielas iespējas gūt panākumus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1849 0 02.01.2021