Range Rover SV Golden Edition tiks izlaists tikai Japānā

Britu Range Rover savu premium krosoveru cienītājus bieži lutina ar īpašiem un ierobežotiem tirāžiem. Šoreiz runāsim par Range Rover SV modeli, pareizāk sakot, tā versiju ar nosaukumu Golden Edition, kas būs pieejama ekskluzīvi Japānas tirgū. Ar ko autoražotājs iepriecinās šīs valsts autobraucējus - lasiet šajā ziņā.
Galvenais uzsvars īpašajā versijā tika likts uz ārējās un iekšējās apdares dizainu. Sāksim ar izskatu, kas vienmēr ir bijusi zīmola galvenā iezīme. Modelis saņēma stilīgus 22 collu Style 7007 vieglmetāla diskus, pāris jaunus bamperus, durvju līstes un vēsa gaisa ieplūdes režģi.

Runājot par interjeru, tas ir kļuvis daudz ērtāks. Īpašā versija lepojas ar uzlabotu klimata kontroli, jaunu daudzfunkcionālu stūri, ādas apdari sēdekļiem, augstas kvalitātes plastmasas paneļiem un vēl veselu kaudzi citu jauku sīkumu.
Modelis tiks izlaists pēc pāris mēnešiem, taču šī modifikācija nebūt nav vienīgais premium klases krosovers, kura pamatā ir P400e arhitektūra. Tajā pašā laikā tiek izstrādāta jauna EMA platforma, kuras pirmajiem modeļiem vajadzētu parādīties ne agrāk kā 2024.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1530 0 06.03.2022