Elektriskā Mercedes-Benz EQS nonāca sērijās

Jaunais Mercedes-Benz EQS elektriskais sedans devās uz konveijeru 56. rūpnīcā Sindelfingenē. Automašīnai vajadzētu būt nozīmīgam pavērsienam koncerna ceļā uz CO2 līmeņa samazināšanu, tāpēc notikumu iezīmēja plaša mēroga preses konference un saziņa ar žurnālistiem.

Pats automobilis ir pārsteidzošs S klases pārstāvis ar iegarenu virsbūves tipu. Modelis tiks aprīkots ar diviem motoriem, kuru kopējā jauda būs 523 ZS. un 855 Ņūtona metru griezes moments. Akumulatora baterija ar tilpumu 107 kWh. vajadzētu pietikt 600–650 kilometriem WLTP cikla.


Tajā pašā laikā maksimālā ātruma griesti ir ierobežoti programmatiski un ir 210 kilometri stundā. Paātrinājums līdz simtiem ir arī ļoti iespaidīgs. Automašīna to uzņem tikai 4,3 sekundēs, kas ir diezgan konsekventi ar citiem S klases pārstāvjiem.

Mercedes-Benz EQS vajadzētu parādīties pārdošanā šoruden. Automašīnu cenas joprojām ir noslēpums, taču daudzi pieņem, ka tās būs pusotru reizi augstākas nekā benzīna kolēģiem. Katrā ziņā šī modeļa izlaišana ir vairāk nekā svarīgs notikums Mercedes-Benz.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

1942 0 08.04.2021